ABD Vize Alma İşlemleri Nelerdir?

0 52

Vize nasıl alınır? Bilindiği üzere daha önceden vize alarak Yurt dışına çıkmak kolay değildi. Şimdide bazı zorlukları olsada yapılacak prosedürleri izlediğiniz taktirde kolay hale gelebilmektedir. Dijitalvize.com vize acentaları adresine girdiğiniz zaman uygulanması gereken prosedürleri okumanızı tavsiye ederiz. Böylece yapmanız gereken işlemle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. ABD vize almak için vize danışmanlık hakkında firma ile irtibata geçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Böylece uzman kadronun size tarif edeceği işlemleri yaparak vizenizi daha kolay alabilirsiniz.

ABD Vize Alma İşlemleri Nelerdir?

ABD Vize almak sanıldığı kadar basit değildir. Bunun için en az bir senelik sigortalı olmanız istenir ya da işyeri sahibi olmanız beklenir. Diğer ülkelerden daha karmaşık olan Amerika ülkesine, vize danışmanlık hizmetlerini alarak zorlu süreci kolaylaştırabilirsiniz. Vize acentaları firmalarını ziyaret ederek ABD ile ilgili vize işlemlerini başlatabilirsiniz.

ABD İçin Vize Şartları Nedir?

ABD vize almak için ve gidebilmek için çalışanlar için en az bir senelik sigortalı olmak gibi kesin şart bulunmaktadır. Şirket sahipleri için bir senelik vergi levhası istenmektedir. Öğrenci olarak ya da seyahat amaçlı olarak da vize alınabilir.

Uzman vize danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız halinde size yardımcı olacaklardır. Vize başvuruları genel olarak online randevu sağlanır. Vize alacak kişinin durumuna göre evraklar hazırlanır. Başvuruyu bu şekilde yapmanız istenir. Bir hafta içerisinde size bildiri gelecektir. Evraklarınız konsolosluk tarafından kargo ile gönderilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.