Çelik Çatı Sistemleri

0 8

Çelik çatı sistemleri için hoş geldiniz. 2017 yılında girdiği sektöre Kanada’dan ithal ettiği oval çelik çatı sistemini tanıştıran Roof Çelik sektörün öncü firmalarından olmayı başarmıştır.

Çelik Çatı Sistemleri

Roof çelik, çelik çatı sistemleri konusunda son derece başarılıdır. Roof Çelik’in kısa sayılabilecek bir sürede yakalamış olduğu bu başarı tamamen müşteri odaklı olması, kaliteden ödün vermeden hizmet etmesi ve işini hızlı ve eksiksiz teslim etmesi ile açıklanmaktadır. Prensiplerinden taviz vermeden faaliyetlerini sürdüren Roof Çelik, hedefini global pazarın önde gelen oyuncusu olmaya dikmiştir.

Ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan hem ekonomik hem de oldukça sağlam olan kemerli çelik yapılar, Roof Çelik için oldukça önemli bir yere sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan bu yapılar kolonsuz çatı mantığındadır ve kullanıcıların ağır bina maliyetlerinden kurtulmasını sağlamasıyla da ön plana çıkmaktadır.

Roof Çelik’in rakiplerinden bir adım önde olduğu bir diğer konu da tonoz çatı sistemleridir. Çelik çatı sistemlerinden olan tonoz çatılar, doğal afetlere ve çeşitli doğa olaylarına karşı dirençli olmasıyla ve uzun ömürlü olmalarıyla oldukça avantajlıdır.

Roof Çelik Kullanım Alanları

Pek çok alanda ilk tercih edilen çatı sistemlerine sahip olan Roof Çelik’in portföyünde yer alan ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir.

Hangar ve depolarda, endüstriyel sanayi ve organize sanayi bölgelerinde, fabrika ve imalathanelerde, tarımsal ürünlerin saklandığı depolarda, hayvan barınakları ve ahırlarda, atölye ve otomobil tamirhanelerinde, havaalanı, otogar ve otopark gibi devasa yapılarda, spor tesislerinde, parkende mağazalarında kullanılan bu sistemler bakım gerektirmeyen dayanıklı yapıları, doğa koşullarına dayanıklı oluşları ve çok fazla masrafa gerek olmadan kolaylıkla sökülüp takılabilmeleri ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz çatı sistemi ile hemen tanışmak ve Roof Çelik’in sunmuş olduğu avantajlardan faydalanmak için hemen web sitesi üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Kendileri ile çelik çatı sistemleri konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.