Çim Çit Sistemleri

0 41

Çim çit sistemleri satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Gençler Tel Çit Sistemleri müşteri memnuniyetini baz alarak bütün çalışmalarını, üretim ve montaj aşamalarını kalite bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmanın yaptığı bazı hizmetler şunlardır;

Panel Çit Sistemleri

Panel çit dekoratif, sınır belirleme, çevre güvenliğini sağlayan bir tel örgü sistemidir. Dekoratif görünümü sayesinde her alanda kullanılan tel örgü modelidir. Simetrik bir yapıya sahip olup, doğal olaylara karşı dayanıklı ve kolay kullanımlı bir tel çittir. Panel çit, önce galvaniz daha sonra elektrostatik toz boya ile kaplanır.

Tüm bu avantajlarla birlikte uygulama maliyetleri de makuldür. Genellikle en fazla tercih edilen çit modelidir. Panel çit sistemleri farklı ebatlarda, renklerde ve modellerde gelmektedir. En çok kullanılan panel çiti yeşildir. Diğer renk seçenekleri de isteklere bağlı kullanılmaktadır.

Çim Çit Sistemleri Satış Firması

Çim çit, paslanmaz tellerin üzerine yapılan çim özel olarak PVC malzemelerinden imal edilmektedir. Ateşe, bozulma, solma ve dökülmeye karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca istenildiği zaman boya tutmaz ve yıkanabilir. Destekleyici unsurların bulunmadığı alanlarda panellerle birlikte uygulanırken, destekleyici unsur olarak duvar yüzeyi, tel örgü, direk araları da kullanılmaktadır. Çim çitler İstenilen ölçü ve boyutlarda, istenilen bir şekilde montajı yapılabilmektedir.

Tel Çit Sistemleri

Tel çitler galvanizli ham tellerin tam otomatik makinalarda örgü modeli ile üretilen bir çittir. Çevre güvenliğinde engelleyici olması, bütün hava şartlarına ve arazilere uyumluluk göstermesi üretim farklılıklarıyla görsel olarak da hoş bir görüntü sergileyen tel çit her alanda kullanılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.