Diş Teli Fiyatları Ne Kadar?

0 78

Dişlerde oluşan genetik veya kaza ve darbe sonrası eğrilik ve yamukların tedavisinde tercih edilen diş telleri kişinin tercihine bağlı olarak birçok farklı türde uygulanabilmektedir. Diş teli uygulamaları ortodonti tarafından gerçekleştirilen ve ortodonti tedavi olarak tanımlanan işlemlerdir. Erken yaşta uygulanması çene gelişiminin yönlendirilmesine katkı sağladığından özellikle çocukken tespit edilen eğrilik ve çapraşıkların tedavisinde tercih edilir.

Diş Teli Uygulamaları

Diş teli uygulamaları sabit tedavi ve hareketli uygulamalar olarak ikiye ayrılmaktadır. Bırak et uygulaması ve sabit yer tutucular sabit tedaviler kapsamında değerlendirilir.

Hareketli uygulamalar ise hastaların takıp çıkarma olanağının olduğu apareylerdir.

Bununla birlikte şeffaf diş teli veya bir diğer adıyla görünmez diş teli uygulaması da yapılabilmektedir.

Diş teli uygulamalarında kullanıcıların merak ettiği sorulardan biri diş teli fiyatları ve yeni bir uygulama olan şeffaf diş teli fiyatları olmaktadır. Doktorya sitesini ziyaret ederek onlarca klinik arasından en kaliteli hizmeti sunan ortodonti merkezini ve en uygun diş teli fiyatı ile hizmet sunan merkezi bulabilir, tercihinizi site üzerinden güvenli bir şekilde netleştirebilirsiniz. Doğrudan doğru bilgiye ulaşmanın adresi olan Doktorya sayesinde diş teli uygulamaları ve fiyatları sizin için sorun olmayacak.

Hangi şehirde yaşıyorsanız o şehrin filtresini site içerisinde uygulayarak şehrimizdeki tüm diş kliniklerine kolaylıkla görme imkânına sahip olabilirsiniz. Farklı bir şehirde tedavi olmak istiyorsanız filtreyi buna göre ayarlayıp aramanızı yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.