Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Ev Tipi Elektrik İle Kurulur Mu?

0 78

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektrikli araçlar hayatımıza girmişlerdir. Bu araçlar günümüzün modern araçları arasında yer almayı başarmışlardır. Oldukça tasarruflu ve doğa dostu olan bu araçlar için elektrikli araba şarj istasyonu merkezleri oldukça artmaktadır. Bu merkezler aracılığı ile elektrikli araçlarınız için gerekli olan şarjı sizlere sağlar. Bu şarj istasyonları oldukça uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Geleceğin teknolojisi olarak görülen bu gelişme oldukça tasarruflu bir yaşama destek olmaktadır. Elektrikli araç şarj istasyonları için kullanılan elektrik ev tip elektrik ile kurulamaz. Bu teknoloji için kullanılan elektrik akımı dünyada yaygın olarak kullanılmakta olan DC ve AC akımlarıdır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Fiyatları Nasıldır?

Benzinle karşılaştıracak olursak elektrikli araç şarj istasyonu fiyatları çok daha az bir maliyete sahiptir. Şarjlı araçların kullanım süresi benzine göre uzun sürmektedir. Bu bakımdan elektrikli araba şarj istasyonu kurmak daha az bir maliyete neden olmaktadır. Bu nedenle elektrikli şarj istasyonu çok daha yararlı bir teknoloji olarak hayatımıza girmiştir. Fiyatları oldukça uygun olarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının Genel Özellikleri

Son zamanlarda hayatımıza giren elektrikli araba şarj istasyonu oldukça fazla özelliğe sahiptir.

Bu özellikler şunlardır:

  • Yaklaşık 30 dakikalık bir süre ile şarj dolumu sağlanır.
  • Oldukça uygun maliyetlerle şarj dolumu yapılmaktadır.
  • Aracın 150 kilometre gidebilmesi sağlar.
  • LCD ekran ile internete bağlanma hizmetini sunmaktadır.
  • Şarj cihazları müdahale edilmesine engel bir şekilde kurulmuştur.

Bu özellikleri ile oldukça fazla popüler hale gelen elektrikli araç şarj istasyonları artık hayatımızda her zaman karşılaşabileceğimiz cihazlar arasında yer almaya başlamıştır.

Geleceğin Araçları Elektrikli Arabalar

Elektrikli araçların hayatımıza girmesi ile birlikte elektrikli araç şarj istasyonlarının sayısı artmaya başlamıştır. Benzinli araçlara oranla daha az maliyete sahip olan bu araçlar gün geçtikçe daha çok hayatımızda yer almaya başlamaktadır. Bu alanda hizmet veren Bursa elektrikli araç şarj istasyonu, son oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Son teknoloji bu istasyonlar ile araçların şarj dolumu sağlanmaktadır. İstasyonlar son derece modern şekilde hizmet verir. Her türlü güvenlik önlemlerini alan firma bu konuda oldukça hassas davranmaktadır.

Elektrikli Şarj İstasyonu

Bursa elektrikli araç şarj istasyonu oldukça modern teknikler ile hizmet vermektedir. Bu istasyonlar ev tipi elektrik sistemi ile kurulmamaktadır. Araçların hızlıca şarj olması için dünyada yaygın olan elektrik akımları kullanılmaktadır. Her araca göre uygun olan şarj dolum modülleri bulunur. Özel şarj dolum fişi ile şarjın seviyesini kolaylıkla görmeniz sağlanır. Şarj dolumu tamamlandıktan sonra kapak otomatik olarak kapanır ve kitlenir. Herhangi bir olumsuz duruma karşı tüm önlemler alınmıştır. Bunun yanında kaçak durumunda ve aşırı akım duruma karşı önlemler alınmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.