En İyi 3D Baskı ve Tarama Firmaları

0 63

En iyi 3D Baskı ve tarama firmaları konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. En iyi3d baskı 3d tarama firmalarından bir tanesini önermek adına sizlerleyiz… Dünyanın 3D teknolojisini takip eden ve ülkemizde 3D teknolojisinin yaygınlaşmasını sağlayan Fibilo firması, müşterilerine üstün hizmet sağlamaktadır. Kişisel olarak ya da iş alanlarınız için ürünlerinizin 3D baskısını veya 3D taramasını yapmak istiyorsanız, kaliteli yapısıyla Fibilo firmasını tercih edebilirsiniz.  Fibilo firmasının müşterilerinden gelen ve sizlerin de merak edeceğini düşündüğümüz bazı soruları cevaplandırdık.

En İyi 3D Baskı ve Tarama Firmaları

En İyi 3D Baskı ve Tarama Firmaları

3d baskı 3d tarama firması arıyorsanız fibilo.com iyi bir tercih olacaktır. Öncelikle hassasiyetle ve titizlikle hazırlanan 3D baskılarınız için olabilecek en kısa sürede kargoya verildiğini söyleyebiliriz.  Yaklaşık 1 ve 3 gün içerisinde siparişlerinizin kargoya verilmesi tamamlanır.

3D baskılarınız için çok büyük fiyat tutumunun olmadığı fakat sipariş verilmesi için 30 TL tutarın olması gerektiğini de söylemeliyiz. Ayrıca 150 TL ve üzeri tutan siparişlerde ise kargo ücreti alınmamaktadır.

3D baskılarınızın fiyatlarının belirlenmesinde de baskılarınızın büyüklüğüne, materyal özelliğine, renk seçimine ve de şekline bakılır.

3D baskılarınızın, 3D taramalarda hazırlanması için Fibilo firmasına göndermeden önce stl, obj, ply, wrl ve w_t şeklindeki 3D dosyalarını kullanabilirsiniz.

Baskılarınızı Fibilo firmasına gönderirken, toplu olarak sıkıştırabildiğiniz rar ve zip formatlarını kullanabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve 3D baskılarınızın 3D taramalarında hazırlanmasını istiyorsanız,  Fibilo firmasının web sitesinden kolaylıkla doldurabileceğiniz 3D Baskı formu ile tutacak fiyatı öğrenebilirsiniz. Fibilo firmasında çalışan iletişim personelleri sizlere çok kısa bir süre içerisinde fiyat teklifini sunacaktır.

En iyi 3d baskı ve tarama firmaları arasında yer alan fibilo.com ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.