Farklılığı ile Dikkat Çeken Proje – Tarz 23 Nisan

0 63

Bursa nilüfer 23 nisan mah satılık daire arayışında olanlar için farklı ve özel tarzıyla bölgede yürütülen Tarz 23 Nisan projesi rahatlıkla önerilebilir. Projenin modern ve şık görünümü, bulunduğu konumun sağladığı avantajlar, dairelerin konforlu ve şık tasarımı, sosyal tesis imkanları benzer projeler arasında öne çıkarıyor.

Bursa 1+1 satılık daire arayanlar için son derece iyi tasarlanmış, tüm alanların verimli şekilde kullanılabildiği, banyo ve mutfak gibi alanlarda en kaliteli malzemelerin zevkli şekilde kullanıldığı 1+1 daireler projede yer alıyor.

Yine Bursa 2+1 satılık daire almak isteyenlerin arayışına uygun 2+1 daireler de Tarz 23 Nisan projesinde bulunuyor. Bu daireler de kullanıcı dostu olarak tasarlanıp dizayn edilmiş, modern ve şık dairelerdir.

Projenin loft daireleri de görülmeye değer özelliktedir. Şıklık ve konfor barındıran daireler güvenli şekilde hazırlanmaktadır.

Vog İnşaat Güvencesi

Vog İnşaat yıllardır sektörde var olan, kendini kanıtlamış ve güven sağlamış bir inşaat firmasıdır. Bursa’dan önce İzmir’de ve ülkenin çeşitli yerlerinde başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Teslim ettiği projelerden konut satın alan müşterilerin olumlu geri bildirimleri en önemli referanslarıdır.

2016 Yılından bu yana Bursa’nın inşaat sektöründeki durumunu, halkın ihtiyaç ve taleplerini araştırmakta ve buna göre projeler üretmektedir.

Vog İnşaat, tüm projelerinde en iyi malzemeleri kullanır. Çalışmaların ilk hedefi sağlam, güvenli ve depreme dayanıklı binalar yapmaktır. Ülkemizin deprem bölgesinde oluşu ve deprem riskinin varlığı her adımda göz önünde tutulur.

Projelerin deneyimli mimar ve iç mimarlar tarafından modern tasarımlarla yapılması da önemlidir. Kullanıcı dostu olarak verimli alanların üretilmesi, göze hitap eden iç mekan özelliklerinin sağlanması da konulan hedefler arasındadır.

Tarz 23 Nisan Proje Özellikleri

Tarz 23 Nisan konumlandığı çevre ve proje özellikleri ile oturmak için ya da yatırım amaçlı olarak ev satın almaya uygundur. 23 Nisan Mahallesi gelişime açıktır. Zaman içinde satın alınan evler daha da değer kazanacaktır.

Projedeki daireler 1+1, 2+1, 1+1 Loft daire olarak ayrılır. 1+1 loft daireler içinden köşe ve orta loft daire tipleri de seçilebilir.

Daire tiplerinden hepsinde en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Ölü alanların oluşmasına izin verilmemiştir. Böylece verimli ve ferah alanlar oluşturulmuştur.

Banyo ve mutfak gibi alanlarda dolaplar ve diğer teçhizat kaliteli ve zevkli ürünlerle yapılmıştır. Sade ve modern bir tarz yakalanmıştır.

Pencereler yere kadar uzandığından evlerde ferah ve aydınlık bir bir hava hakimdir.

Loft dairelerde üst katın ve merdivenlerin güvenliği korkuluklarla sağlanmıştır.

Sosyal Alanlar

Tarz 23 Nisan projesinde siteyi kullanacak sakinlerin rahatlamaları için büyük bir spor salonu hazırlanmıştır. En son teknoloji ile hazırlanmış spor aletleri bol çeşitte salona yerleştirilmiştir. Salon sarı ve gri renklerde zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Lobi ve otopark gibi alanlar da site sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak ortamlardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.