Gitar Çalmak İsteyenlere Tavsiyeler

0 15

Gitar çalmak isteyenlere tavsiyeler nelerdir? Öncelikle gitar çalmak isteyen arkadaşlara tavsiyem bu olayı küçümsememek ve disiplinli bir çalışma programı ile bu işin kısa sürede pratiğini öğrenerek, kendinizi bu pratikler üzerinde geliştirerek gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Gitar Çalmak İsteyenlere Tavsiyeler

Gitar çalacağınıza inanın ve dediğim gibi belirli bir gayret, azim ve inançla bu işin üstesinden geleceksiniz buna eminim. Videolardan gitar çalmayı öğrenecekseniz Avantajlarınız ve tabi ki dezavantajlarınız olacak en büyük avantajınız anlamadığınız yerleri tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Dezavantajınız ise yanlış akort basımı ve ritimlerle size yanlış yaptığınız uygulamaları söyleyecek birisi olmadığı için yavaş yavaş sıkılarak başarısızlığa doğru ilerleyebilirsiniz bu yüzden internetten gitar çalmayı öğrenmek tehlikeli olabilir.

Fakat bu işe gönül vererek yaparsanız başarısız denemelerinizde pes etmezseniz emin adımlarla sıkılmadan elleriniz nasır olana kadar pratikleri yaparsanız karşılığını alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.