Hp Servis İzmir

0 65

Hp servis İzmir ailesi olarak laptop veya bilgisayarlarınız 24 ay parça değişimi, 6 ay onarım garantisi altındadır. Hp marka bilgisayarınızda yapılan her tülü onarım işlemi sizin onayınız dahilinde gerçekleşecektir. Onarım için kullanılacak olan her türlü parça (Hard disk-Ekran kartı-İşlemci-Fan-Soğutucu Fanı-Ram) Hp garantisi bünyesinde 24 ay garantilidir.

Hp Servis İzmir

Bu süre içerisinde meydana gelebilecek her türlü bozulma veya kırılmada ürünüz birebir değişim garantisindedir. Onarım gören Hp marka bilgisayarlarınız 3 ay ila 6 ay arasında onarım garantisine sahiptir. Garanti sürecine ilişkin daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, teknik servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Hp servis İzmir laptop tamir, bakım gibi konularda ihtiyaçlarınızı giderecektir.

Tüm Türkiye’ye hizmet veren Hp firması, Hp markalı laptop ve bilgisayar ürünlerinde bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Garantili ve kaliteli bir hizmet almak isteyenlerin tercih olan Hp servisinden hizmet almak son derece kolaydır. Hizmet almak isteyen kullanıcılar, web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bizlere kolayca ulaşabilirler.

Ülkemizde laptop ve bilgisayar kullanımı son zamanlarda ciddi bir artış göstermiştir. Kullanım kolaylığına sahip olan bu cihazların en büyük dezavantajı ise kullanım esnasında elden düşürülerek arızalanması veya kırılmasıdır. Hp marka cihazlarda, sıvı teması arızası da sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu tarz durumlar garanti kapsamına girmesi dahi, İzmir Hp servis garantisinden faydalanabilirsiniz.

https://www.izmirhpservisi.com/

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.