İstanbul Servis Taşımacılığı Hizmetleri

0 88

İstanbul servis taşımacılığı hizmetleri konusunda günümüzde çok sayıda kişi arayış içerisinde oluyor. Günün hangi saatinde olursa olsun işe gitmek yoğun trafik içerisinde çalışanlar için sıkıntılı bir süreçtir. Yoğun trafik nedeni ile çalışanların iş yerine geç kalması sebebi ile işlerin aksaması işverenler açısından da bir problemdir. Meva Turizm hem çalışanları hem de iş yerlerini bu sıkıntılardan kurtaran, uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile sizler için kaliteli personel taşımacılığı yapan köklü bir firmadır.

İstanbul Servis Taşımacılığı Hizmetleri

Hem çalışanların hem de işyeri sahiplerinin ulaşım ihtiyacının kaliteli bir şekilde karşılanmasının yanı sıra ihtiyacınız olan diğer servis taşımacılığı hizmetlerinde de en güvenilir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. 15 yılı aşkın deneyimimiz ile işyeri, fabrika, okul, kreş, etüt merkezleri gibi pek çok kurum ve kuruluşa ulaşım hizmeti sağlamaktayız. Tecrübeli şoförlerimiz ve konforlu araçlarımız ile devam etmekte olduğumuz personel servisi hizmetimiz ile çalışanların işe rahat bir şekilde ulaşabilmelerini ve yoğun iş temposunun ardından dinlenebilecekleri bir yolculuk yapmalarını sağlamaktayız.

Güvenilir ve Konforlu Yolculuk

Firmamızda her kapasiteye uygun servis aracı bulunmaktadır. Çalışanların, öğrencilerin, etkinlik katılımcılarının ulaşmak istedikleri yerlere güvenli bir şekilde gitmeleri için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız. İstanbul’da yeni ve konforlu araçlarımız ile en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Firmamızın tecrübesinden yararlanabilmek adına dilediğiniz her zaman kuruluşumuz ile iletişiem geçebilirsiniz.

Araç filomuzda bulunan bütün araçlarımız düzenli olarak bakımları yapılan, temizlenen, her kullanım sonrasında dezenfekte edilen son model araçlardır. Yolcularımızın rahat etmelerini sağlamak için araç içi konfora ve temizliğe özen göstermekteyiz. Tüm bakım ve muayeneleri zamanında yapılan araçlarımız bütün yasal prosedürlere uygun olarak çalıştırılmaktadır. Yolcularımız seyahat esnasında sigortalı olarak yolculuk yaparlar.

Personel servisi hizmetlerini mümkün olan en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. Firmamız ve deneyimli şoförlerimiz önce can güvenliği sonra hızlı ulaşım konusunda özenli olarak hizmet vermektedir. Çalıştığımız müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu ve gurur verici geri dönüşler doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir. Ulaşım sektöründe güvenilir ve başarılı bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.