İvigo Isıtma Ürünleri Detaylı İncelemesi

0 68

Firma, web sitesinde, tüm ısıtıcı ürün çeşitlerini kategorilerine göre sunuyor. İvigo ürünleri, ekonomik ve ayarlanabilir özellikleri ile kullanıcılarına kolay kullanım seçenekleri sunuyor. Ürün çeşitleri, elektrikli ürün grubu ve panel ürün grubu olarak iki bölümden oluşuyor. Isıtıcı ürünlere ihtiyaç duyanlar, kullanım yerlerine göre ürün seçimi yapmadan önce ürünlerin tüm özelliklerini inceleyebiliyorlar. Ürünlerde kullanılan renk ve desen seçenekleri, görüntü kirliliğini önlerken, dekorasyonun tamamlanmasına da yardımcı olmaktadır.

Elektrikli Ürün Grubu

Elektrikli ısıtıcı ürünleri, teknik özellikleri ve kullanım yerlerine göre ayrılıyor. Detaylı yapılan incelemelerde, tüm ürünlerin, kullanıcıya sağladığı çok fazla avantajın olduğu görülebiliyor.

Elektrikli ürün grubunda bölümünde yer alan ısıtıcılar şunlardır;

  • Konvektör ısıtıcılar,
  • Havlu ısıtıcılar,
  • Fanlı ısıtıcılar,
  • Yağlı panel ısıtıcılar,
  • Ayak ısıtıcılar,

Tüm ısıtıcı ürün modelleri arasında manuel ve dijital ısıtıcı çeşitleri yer alıyor. Ürünleri detaylı incelemek isteyenler, ürün türünü seçerek, özelliklerini görebiliyorlar.

Panel Ürünler

İvigo ısıtıcı ürünleri, radyatörler olarak sunulmakta ve panel radyatör, havlu radyatörleri, dekoratif radyatörler olarak yer alıyor. Panel radyatörler, sulu sistemleri uyumludur ve kalorifer tesisatlarına dahil edilebilmektedir. Havlu radyatörleri ve dekoratif radyatörler, elektrikli ısıtıcılar arasında yer alıyor. Panel ürünleri, askı aparatları ile duvara asılarak kullanılmaktadır. Üzerinde bulunan ayar düğmesi ya da dijital ekranı ile ısı ayarı, çalışma zaman ayarı gibi işlemler yapılabiliyor.

Konvektör Isıtıcılar

Konvektör ısıtıcılar, manuel, dijital ve profesyonel konvektör olarak üç modelden oluşuyor. Detaylı özellik incelemelerinde, sabit oda sıcaklığı ayarı, sessiz çalışma, akıllı enerji tüketimi, zaman ayarlama, çocuk kilidi gibi özelliklerinin olduğu görülebilmektedir. Konvektör ısıtıcılar, sessiz çalışır ve toz yakmadığı için ortamda koku oluşturmaz. Ayrıca, havayı kurutmadığı için hava kalitesini bozmaz ve sağlıklı olmasını sağlar.

Havlu Isıtıcılar

Havlu ısıtıcılar, banyo, çamaşır odası ve mutfak gibi yerlerde, hem havlu kurutmak hem de ortamı ısıtmak amacıyla kullanılabilmektedir. Elektrikli ısıtıcılar arasında yer aldığı için herhangi bir tesisata gerek duyulmadan, duvara asılarak kullanılabilmektedir. Tasarımı ile kullanıldığı yerde az yer kaplamaktadır. Kademeli sıcaklık ayarı vardır ve istenilen sıcaklık ayarı yapılabilmektedir. Havlu ısıtıcılar, nemli ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmekte kurutma ve ısıtma işlemlerini bir arada yapabilmektedir.

Fanlı Isıtıcılar

Fanlı ısıtıcılar, güçlü fanları ile kullanıldığı tüm ortamları rahatlıkla ısıtabilmektedir. Radyatör alt tarafında bulunan fan bölümü sayesinde, ısıtılan havanın kısa sürede tüm alana ulaşmasını sağlamaktadır. Fanlı ısıtıcıların dijital modellerinde, kontrol ekranı ve uzaktan kumanda bulunmaktadır. İstenilen ısı ayarının yapılması daha kolaydır ve zamanlayıcı özelliği ile istenildiği zaman açılıp kapanması programlanabilmektedir.

Ayak Isıtıcılar

Ayak ısıtıcıları sayesinde, ofisinizde çalışırken, ayaklarınızın ve tüm bedeninizin üşümesini önleyebiliyorsunuz. Ayak ısıtıcılar, dokunmatik üst yüzeye sahiptir ve dokunulduğu anda çalışmaya başlamaktadır. Sessiz çalıştığı için iş esnasında hiçbir rahatsızlık oluşturmamakta, uzaktan kumandası sayesinde kolay kontrol edilebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.