Kafe ve Restoranlar İçin Hotspot Yazılımı

0 86

Kafe ve restoranlar için hotspot yazılımı arıyorsanız hoş geldiniz. Obifi’ın size sunduğu hotspot yazılımı sayesinde, kafe veya restoran işletmenizde, müşterilerinize kesintisiz internet hizmeti sunabilirsiniz. Ayrıca, 5651 sayılı kanuna karşı kendinizi koruma altına almak isterseniz ve 5651 loglama çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız Obifi.com ‘un tam size göre olduğunu göreceksiniz.5651 Hotspot loglama ile 5651 sayılı kanun için gerekli veriyi de tutmuş olacaksınız.

Kafe ve Restoranlar için Hotspot Yazılımı

İnternet günümüzün vazgeçilmez hizmetlerinden biri haline geldi. Tüm günlük işlerimizi internet aracılığı ile kolaylıkla çözebiliyoruz. İnternet kullanımı o kadar yaygın hale geldi ki, internet hizmeti sunmayan bir işletme neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu nedenden dolayı, müşteriler gittikleri kafe ve restoranlarda da bu hizmeti talep etmektedirler.

Müşteri Memnuniyetini Ölçün

Hotspot sisteminizi, müşterilerinizin T.C. kimlik numarası bilgisi ile ya da kendi belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve parola ile kolaylıkla yönetebilirsiniz. Hangi profilin ne kadar hıza sahip olacağını belirleyebilir, yasak olan sitelere hiçbir müşterinizin girmemesini de sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinizin paylaşmış oldukları veriler ile sizi ziyaret ettikleri günleri ve işletmelerinizde geçirilen zamanı da belirleyebilir; bu verileri diğer şube verileri ile de kolayca kıyaslayabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden müşterileriniz ile paylaşacağınız anlık anketler ile işletmeniz ile ilgili hızlı bir geri bildirim de alabilirsiniz.

Obifi Hotspot yazılımı ve loglama çözümleri ile kafe ve restoranlarınızda kendinizi 5651 sayılı kanuna karşı koruma altına alırken, müşterilerinize de kesintisiz bir internet keyfi yaşatmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca obifi.com internet otel hotspot yazılımı, yurt hotspot yazılımı gibi konularda da tercih edilebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.