Kürkün Altına Ne Giyilir?

1 108

Kürkün altına ne giyilir? Kürk, gerçek olmadığı sürece kullanan tüm kadınlara yakışan bir parçadır. Soğuk kış günlerinde ve tarz parçalarla kombinlendiğinde çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Ama kürkler yapıları gereği insanı olduğundan daha kilolu gösterebilmektedir. Bu yüzden kürk kullanarak yapılacak olan kombinlerde oldukça dikkatli davranmak gereklidir. Kürklü kombinlerin altına pantolon, etek, elbise, gömlek ve bluz gibi birçok parça giyilebilir bununla birlikte oldukça şık ve moda açısından da güzel görüntüler ortaya çıkacaktır.

Kürkün Altına Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

Kürk kullanarak yapılmak istenen kombinlerde pantolon giymek oldukça kurtarıcı olacaktır. Hem soğuktan korunmak hem de güzel görünmek açısından her kadın tarafından edilebilecek bir alternatiftir. Örneğin, siyah bir kürk altına giyilecek olan bir kot pantolon üzerine tercih edilecek beyaz bir gömlek ve gümüş bir kolye ile görünümünüz tamamlanmış olacaktır. Bunun yanında siyah ve zincirli bir çanta, siyah bir bot ve hafif bir makyaj ile de gidemeyeceğiniz yer yoktur.

Kürkün Altına Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Kürk kullanmak ve aynı zamanda da etek giymek dış görünüş açısından olumlu sonuçlar vermektedir. Etek modeli görünüş açısından farklı sonuçlar verecektir. Bu yüzden kullanılacak olan etek iyi seçilmelidir. Örneğin, siyah bir kürk altına siyah bir kalem etek ve siyah bir boğazlı kazak giyerek oldukça asil bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ama çok sade ve silik gözükmemek için şık takılar, gösterişli bir ayakkabı ve güzel bir makyaj sayesinde hem havalı hem de tarz gözükebilirsiniz.

Kürkün Altına Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Kürkü elbise ile birleştirmek de şık bir tercihtir. Ama kombin yaparken hava koşullarına dikkat edilmelidir. Elbisenin kumaşı ve boyu da hasta olmamak açısından önemlidir. Örneğin, siyah bir kürk altına dantelli ve siyah bir elbise tercih edip ayakkabı olarak da siyah deri bir çizme kullanmak tarz görünmeniz açısından iyi olacaktır. Kullanacağınız siyah bir çorapla da mevsiminize uygun bir görüntü yakalamış olacaksınızdır. Elinize alacağınız siyah bir çanta ve şık takılarınızla tamamlayacağınız görüntünüzü toprak tonlarında bir makyajla destekleyerek muazzam görünebilirsiniz.

1 yorum
  1. En sağlıklı iç çamaşırları diyor

    Kürkün altına ne giyilir bilmem ama mümkünse kürk giyilmesin, postları için hayvan dostlarımıza kıyılmasın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.