Kurşun Zırhlama Firması

0 9

Kurşun zırhlama firması arıyorsanız hoş geldiniz. Kurşun birçok alanda kullanımıyla kolaylık ve yarar sağlayan bir maddedir. Kurşuna çıplak el ve göz ile temas edilmemesi gerekir. Çünkü kurşun plakalar kimyasal olarak kanserojen metal olmaları sebebiyle çıplak el ve göz ile temas edilmemelidir. Uzman bir ekip tarafından zırhlama uygulaması yapılmalıdır. Kurşun kaplama (zırhlama) işlemi tıbbi alanlarda radyasyondan koruma görevi üstlenirken radyasyondan kaynaklı olarak insanlarda cilt yanıklarının oluşmasını engellemektedir.

Kurşun Zırhlama Firması

Radyasyon cihazları tıp, enerji, bilim ve endüstri gibi birçok alanda varlığını sürdürürken radyasyondan korunma için kurşun zırhlanması mecburidir. Radyasyondan korunma yöntemlerinde birden fazla metal kullanılmasa da en etkili olanı kurşundur Kurşun zırhlamaları, hastane, laboratuvar, nükleer tesisler, diş klinikleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Bu konuda ayrıca kurşun cam firması olan istanbulkursunvemetalsanayi.com.tr tercih edilebilir.

Kurşun Plaka, Kurşun Zırhlama, Kurşun Kaplama ile Yapılan İşlemler

  • Kurşun levha üretimleri,
  • Kurşun kapı, cam ve pencere uygulamaları,
  • Hastanelerde röntgen servislerinde radyasyon yalıtımı,
  • Cami kubbeleri, minareleri ve şadırvanların restorasyonlarında,
  • Kuşun alaşım malzemesi üretiminde,
  • Ses yalıtımı amacıyla müzik stüdyolarında işlemler yapılmaktadır.

Alanında öncü ve yüksek kalite standartlarına sahip olan İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi, medikal sektörde radyasyon odalarının ve diğer birçok alanda kurşun kaplama işlemlerini yapmaktadır. Bu işlem kurşun kaplama firmaları tarafından yapılabilir. Bünyesinde 104 farklı ürün barındırarak 42 farklı ülkeye ihracat yapan şirket grubu içerisinde birçok firma ve marka bulundurarak uzman mühendis ve teknik kadrosundan yararlanmak için İstanbul Kurşun Metal Sanayi sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.