Pano Tipi Klima Servisi Çesa

0 58

Pano tipi klima servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Pano tipi klimalar, farklı ortamlarda kapsamlı bir soğutma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kullanım alanlarının başında üretim fabrikaları, gıda işletmeleri, asansör sektörü, motor kontrol üniteleri vb. gelmektedir. Elektrik panolarındaki ısı yükünü alan pano tipi klimalar, elektriksel ve elektronik parçaların ısı yükü kaynaklı arızaların önüne geçer. Cihazlarda görülen beklenmedik arıza oluşumu için Pano teknik servisi ile en kısa sürede çözüm sağlanmaktadır.

Pano Tipi Klima Servisi Çesa

Pano tipi klima servisi çesa ile dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. Arıza oluşumu durumunda yapılan bakım plansız bakım olup, en kısa sürede çözümü sağlanır. Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. İlk olarak ücretsiz keşif sunulmakta ve daha sonra en profesyonel şekilde yerinde ya da atölyede onarım sağlanmaktadır.

Türkiye’nin Her Yerinde Isıtma ve Soğutma Sistemleri İçin Teknik Bakım ve Onarım

Çesa İklimlendirme, yetkili servisi ve satış yetkilisi Ankara’da bulunmaktadır. 27 yıllık tecrübi bilgisi ve uzman kadrosu ile müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede çözmek odaklı çalışmalarını yürütür. Son model ekipmanları, 7/24 acil müdahale servisi ve periyodik bakım hizmetleri ile cihazlarınızın kapsamlı bakımını sağlar. Ayrıca çesa, ısı pompası teknik servisi olarak da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çesa Soğutma ve İklimlendirme, Pano teknik servisi ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçları kapsamında donanımlı bir hizmet sağlar. Türkiye genelinde profesyonel onarım ve bakım hizmeti sunmaktadır. 7/24 acil müdahale servisi, arıza tespiti ve tamiri, anlık bakım, planlı bakım, periyodik bakım vb. hizmetleri en ideal şekilde karşılar; cihazların arızalarına en kısa sürede etkili çözüm sunar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.