Provimes Toplu HES Sorgulama Yazılımı ile Tanışın

0 111

Salgın her sektörde değişimleri beraberinde getirdi. Bu değişimlere ayak uydurmak her birimiz için önem taşıyor. Pandemi döneminin getirdiği yeniliklerden biri olan HES kodu kullanımıdır. Bu kod sağlık bakanlığımız tarafından salgın dönemi boyunca güvenli ulaşım imkânı sağlaması için geliştirilen bir projedir. Bu sayede gideceğimiz tüm resmi binalara güvenle giriş yapabiliriz. E-devlet uygulaması üzerinden giriş yaparak istediğimiz sayıda kod alabiliriz. Böylece salgın tedbirlerini harfiyen uygulayarak, sağlıklı ve huzurlu şekilde ulaşım imkanını yakalayabiliriz.

HES Kodu ile Ulaşım

Pandemi dönemi şartları günlük hayatımızı tamamen değiştirdi. Sağlığımızı korumak için maske, mesafe ve temizlik önlemleri aldığımız bu günlerde, ulaşım ve seyahatte resmi kurum ve kuruluşlara girebilmek için kod kullanmak durumundayız. Seyahatlerimizde en büyük yardımlarımızdan olan bu kodlar sayesinde hastalık riskine karşı geniş çaplı önlemler almış oluruz. Hem kendi sağlığımızı hem de yakınlarımızın ve çevremizin sağlığını koruma altına almak için bu kodlar oldukça önemlidir. Bu zor dönemde yeni uygulamalara adapte olarak, riski sıfıra indirmek her duyarlı ve sorumlu bireyin görevidir. Bu sebeple rahat seyahat için kodumuzu kullanmak olası tehlikelere dur diyebilmemizi sağlar.

HES Sorgulama Yazılımı

HES Koduna sahip olmak her birey için önem arz ediyor. Fakat toplu işyerlerinde kod kontrol işlemi bazı zorlukları beraberinde getiriyor. Bu sebeple toplu mekanlarda hızlı kontrol sağlamak oldukça mühim bir meseledir. Günümüz teknoloji çağında bu işlemi en kolay yoldan kontrol etmeye yarayan sistemler, yazılım geliştirmektir. Sizler için geliştirdiğimiz HES sorgulama yazılımı alanında en yetkin yazılımcılarımızın eseridir. Toplu olarak çalışan tüm işyerlerinde işlemleri kolaylaştıran en iyi yol uygun yazılımları kullanmaktır. Sizde tüm çalışanlarınızın ve işyerinizin sağlıkla çalışabilmelerine olanak sağlamak istiyorsanız bu yazılımı tercih edebilirsiniz. Bu zor döneme adapte olabilmek ve hızlı kod sorgulama yapabilmek için yazılımımız istisnasız en kaliteli programlamaya sahiptir.

Toplu HES Alma

Çalışanlarınız ve sizler için en doğru hizmeti vermek görevimizdir. Sizlerin hem zamandan tasarruf etmeniz hem de sağlığınızla ilgili risklerden korunmanız için geliştirdiğimiz yazılımlar oldukça faydalıdır. Toplu HES sorgulama işlemi oldukça pratik ve kolaydır. Çalışanlarınız ve kurumunuzda pandemi sürecinde en hızlı şekilde HES sorgu işlemi gerçekleştirmek için hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Provimes Toplu HES Sorgulama Yazılımı

Firmamız Provimes alanında uzman yazılımcılarıyla sizlere en iyi hizmet kalitesini vaat etmektedir. Sitemiz üzerinde küçük çaplı bir araştırma yaparak fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Kurum ve kuruluşlarda sistem üzerinden tüm çalışanları tanıyarak, kolayca kod kontrolü işlemi yapabilirsiniz.

Firmamız en güvenli şekilde hizmet sunarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Hizmete sunduğumuz projemiz ile birlikte toplu alanlarda yazılım kullanımıyla konforlu şekilde giriş hareketlerini ve risk taşıyan durumları takip edebilir, gerekli durumlarda uyarı sistemi sayesinde riskli duruma anında müdahale edebilirsiniz. Kod kontrolünde hız kazanmak, çalışanlarınıza katkı sağlamak ve güvenli bir çalışma ortamı için Provimes’i tercih edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.