Toplu Hes Sorgulama İçin Bilimp Araçları Tam Size Göre

0 70

Günümüzün en büyük problemi olan Covid 19 tüm Dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Çevremizde bu virüse yakalanan kişi sayısı maalesef ki her geçen gün artıyor. Oldukça bulaşıcı olan ve verdiği hasar ölümle sonuçlanan bu hastalığın kimlere bulaşıp kimlere bulaşmadığını anlamak ve kendimizi korumak zorundayız.

Özellikle topluca bulunduğumuz alanların virüs taşıyan kişilerden arındırıldığından emin olmamız gerekir. Otobüs, uçak ya da herhangi bir toplu taşıma aracını kullanırken hes kodu sorgulama yapılıyor. Artık çalıştığımız kurum ve kuruluşlarda da hes kodu sorgulama aşamasındayız ve bunu bireysel olarak yapmaktan oldukça zaman alıcı oluyor. Hes sorgulama yazılımı imdadımıza yetişiyor.

Bu hizmeti kullanarak iş yeri ve işletme sahipleri bünyesinde bulundurduğu bütün personelleri için topu olarak hes kodu sorgulama yapabiliyor hem de günün istenilen saatinde istediği kadar. Düzenli olarak sorgulanma ihtiyacı duyulan diğer kişiler hes kodlarını, kendileri için oluşturulmuş gruplarda toplu şekilde sorgulama yapabilirler.

Toplu hes kodu sorgulama aşamaları aşağıdaki gibidir;

  • Bilimp araçlarını indiriyoruz,
  • Toplu hes kodu sorgulama aplikasyonunda yeni grup oluşturuyoruz,
  • Grup adı bölümüne kurumunuzun adını ve açıklama kısmına ise personel hes kodu sorgulama yazabilirsiniz,
  • Önceden hazırladığınız bir Excel dosyasında bünyenize bulunan bütün personellerinizin isim soy isim ve hes kodlarını kaydetmelisiniz,
  • Bu hazırladığınız Excel dosyasını aplikasyona yükleyin,
  • Dosya yüklendikten sonra kaydedin,
  • İstediğiniz zaman personellerinizin sağlık durumdan haberdar olabilirsiniz.

İstediğiniz saat te güncel verilere kolayca ulaşım imkanı sağlar.

Bilimp Avantajları Nelerdir?

Toplu hes sorgulama yapmanın yanı sıra size ve çevrenizdekilere Covid 19 tedbirleri kapsamında bilgilendirme, eğitim ve danışmanlık hizmeti de sağlar.

Bilimp İle Bütün Personellerinizin Sağlık Durumunu İnceleyebilirsiniz

Bütün çalışanlarınız ile ortak bir paylaşım ağından risk durumlarınızı paylaşabilirsiniz. Covid 19 hastalık belirtilerinizi sistemdeki soruları cevaplayarak belirleyebilirsiniz eğer sterseniz ek sorular ekleyebilirsiniz. Soruların uygulanma periyodunu ya a hangi departmana sorulması gerektiğini siz belirleyin ve istediğiniz zaman değiştirin hes kodu sorgulamanın yanı sıra çalışanlarınızın hastalık belirtilerinden haberdar olabilirsiniz.

Kurum Dışı Ziyaretlerinizi Bilimp İle Yönetin

Aplikasyonda bulunan ziyaretçi paneli sayesinde gelen ziyaretçilerinizin de hasta olup olmadığını ya da o gün ki hastalık belirtilerinin kaçını taşıdığını öğrenebilirsiniz. Hastalık riski taşıyan ya da hasta olan kişileri önceden tespit ederek erken önlem almanızı sağlar.
Temassız geçiş işlemi sayesinde kare kod gönderimi sağlanır ve ziyaretçilerinizin hiç bir yere temas etmeden gönderdiğiniz kare kod uygulaması sayesinde bilgilendirme, hastalık değerlendirme ve ziyaret onay işlemlerinin tamamını temassız olarak tamamlayabilirler.
Randevu ile gelecek olan ziyaretlerden önceden gönderim sağlayabilirsiniz.

Kurum içi ve eğer isterseniz kurum dışı bilgilendirmelerinizi anlık olarak tek tuşla yapabilirsiniz. Maske, mesafe ve hijyen koşullarını herkese hatırlatabilirsiniz. Tekrarlanma özelliği sayesinde sizin belirlediğiniz saatlerde bilgilendirmelerinizi yineleyebilir ve mesajınızı değiştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.